Bush në lot i jep lamtumirën babait - Bota Sot
E hënë, 10 dhjetor 2018
  • Bush në lot i jep lamtumirën babait

    George W. Bush shpërthen në lot derisa i jep lamtumirën 'babait më të mirë që një djalë ose bija mund të ketë', gjatë funeralit shtetëror që bashkoi presidentët, politikat dhe një komb në nder të presidentit të 41-të. Fotoja është publikuar tek Daily Mail./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test