“Hoteli i zogjve” - Bota Sot
E enjte, 21 shkurt 2019
  • “Hoteli i zogjve”

    Flamingot në lagjen Hersek në Yalova, Turqi, e cila është e njohur në mesin e vendasve si Hoteli  i zogjve. Laguna tërheq shumë kopetë e zogjve që migrojnë atje gjatë vjeshtës dhe dimrit. Fotografia nga Sergen Sezgin / Anadolu Agency / Getty Images./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test