Më shumë se 100.000 drita - Bota Sot
E mërkurë, 19 dhjetor 2018
  • Më shumë se 100.000 drita

    Trinity Close, aty ku për 11 vjet banorët kanë dekoruar shtëpitë dhe kopshtet me më shumë se 100.000 drita. Foto: Matt Cardy/Getty

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test