Hoteli akull - Bota Sot
E diel, 17 shkurt 2019
  • Hoteli akull

    Hotel akull hapet me dizajne të reja në Suedi. Hoteli vjen me suita të reja që shfaqin një karamele, akuarium dhe një banjo me akull për femra. Fotoja është publikuar tek The Guardian./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test