Fotografia zyrtare e Krishtlindjeve - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Fotografia zyrtare e Krishtlindjeve

    Presidenti amerikan Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump në portretin e tyre zyrtar të Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë. Foto: Newscom/Alamy Live News.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test