Zjarri në fabrikë - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Zjarri në fabrikë

    Një zjarr në një fabrikë të pëlhurave ka detyruar autoritetet të pezullojnë operacionet në aeroportin e qytetit dhe në rrugët e afërta në Toluca, Meksikë. Fotografia nga: EPA./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test