Shqipëria nën pushtetin e dëborës - Bota Sot
E enjte, 17 janar 2019
 • Shqipëria nën pushtetin e dëborës

  Shqipëria është zgjuar sot nën pushtetin e dëborës.

  Nga veriu në jug, shumë zona janë bllokuar nga dëbora, ndërsa lëvizja në rrugët kombëtare bëhet me vështirësi.

  Korça, Kukësi, Shkodra, Gjirokastra janë edhe zonat më problematike.

  Më poshtë keni një kolazh me foto nga situata nëpër Shqipëri.

  Fotot janë bërë nga fotografi Gent Shkullaku i agjencisë LSA dhe të tjerat janë marrë nëpër rrjet.

1 / 12
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test