Bereta – shtojcë mode e sezonit - Bota Sot
E hënë, 21 janar 2019
  • Bereta – shtojcë mode e sezonit

    Bereta gjatë shumë viteve të mbretërimit në skenën e modës është bërë pjesë e pandashme si shtojcë e përhershme e modës, e cila nuk bie nga pista e trendëve të ndryshuara, gjithmonë duke dhënë një stil të theksit francez.

    Të gjitha ngjyrat dhe mostrat mund të merren parasysh, mirëpo më së miri duket kur e vini në mënyrë asimetrike ashtu që në kokë nuk duket edhe aq e rregullt.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test