Brenda apartmentit luksoz të JLo, kap këtë shifër marramendëse - Bota Sot
E martë, 15 tetor 2019
 • Brenda apartmentit luksoz të JLo, kap këtë shifër marramendëse

  Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj, Alex Rodriguez kanë blerë një apartament së bashku, në Nju Jork.

  Ky apartament i tyre kushton hiç më pak se 17.5 milionë dollarë, me një pamje të mahnitshme dhe dekor mjaft luksoz.

  Në imazhet që ua sjellim më poshtë, do befasoheni nga këto pamje përrallore nga të cilat mund ta shihni gjithë qytetin.

  Alex dhe JLo janë duke e shijuar pafund lidhjen, të cilët tanimë nuk po ndahen për asnjë moment nga njëri-tjetri.

  Theksojmë se, Lopez është njëra prej aktoreve dhe këngëtareve më të suksesshme në botë.

1 / 5