Fotografitë të cilat shkaktojnë dilema - Bota Sot
E mërkurë, 16 janar 2019
  • Fotografitë të cilat shkaktojnë dilema

    Ka shumë gjëra të çuditshme që shfaqen rreth nesh, kështu për këto askush nuk jep shpjegim se pse ndodhin.

    Fotografi të ndryshme të realizuara nëpër botë shfaqin disa nga këto gjëra të cilat shkaktojnë dilema.

    Nga kjo ndoshta detyroheni t’i fshihni sytë dhe të shikoni përsëri se a është e vërtetë ajo që ka ndodhur.

    Kështu në galeri keni këto fotografi të cilat ju bëjnë kurioz.

1 / 12
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test