Rastet kur fotografët e dasmave kapin momente të papritura - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Rastet kur fotografët e dasmave kapin momente të papritura

    Javë të tëra me përgatitje serioze, nervëzime të mëdha dhe të vogla, harxhime parash, shumë gëzim – kjo është receta për një martesë tipike.

    Për ta bërë edhe më të mirë, ju duhet edhe pak humor dhe pak “çmenduri”… ashtu si personazhet e këtij artikulli.

    Bright Side ka gjetur fotografi dasmash ku diçka nuk shkon si duhet!

1 / 12
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test