Fotografi në kërkim të pianove të harruara dhe vendeve të braktisura - Bota Sot
E mërkurë, 16 janar 2019
  • Fotografi në kërkim të pianove të harruara dhe vendeve të braktisura

    Si një fotograf profesional dhe pianist nga Franca, ai është me fat që mbush botën e tij artistike me këto dy pasione të zemrës.

    Ky është Romain Thiery, i cili ka udhëtuar dhe hulumtuar në disa vende si Franca, Italia, Belgjika, Ukraina, Gjermania dhe Polonia në kërkim të pianove të harruara dhe vendeve të braktisura.

    Më poshtë janë disa nga shkrepjet fantastike të tij.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test