Pallto të gjera, të preferuarat e këtij sezoni - Bota Sot
E enjte, 17 janar 2019
  • Pallto të gjera, të preferuarat e këtij sezoni

    Për të apasionuarit e modës, pjesa më e mirë e dimrit është mundësia për të blerë një pallto të re.

    Është pjesa kryesore e sezonit, diçka do të vishni më shumë se çdo send tjetër.

    Meqë është pjesë e veshjes tuaj që të gjithë e shohin, ju do të dëshironi që ajo të shprehë personalitetin tuaj.

    Palltot dhe xhaketat e gjëra zënë vend në të preferuarat e këtij sezoni, e ne ju sjellim të preferuarat e blogereve dhe yjeve.

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test