Në kërkim të thesareve në plazh - Bota Sot
E enjte, 17 janar 2019
  • Në kërkim të thesareve në plazh

    Maristella nga Sllovenia kalon ditët duke bërë kërkime nëpër plazhe të ndryshme.

    Ajo mbledh gjëra nga më të ndryshmet dhe me to krijon aksesorë.

    Në mesin e thesareve që ka grumbulluar, ka gurë, shishe, kristale madje edhe enë nga porcelani.

    Disa nga thesaret që ka mbledhur mund t’i shihni më poshtë.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test