Dua në mesin e të famshmeve që duken bukur edhe pa makeup - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Dua në mesin e të famshmeve që duken bukur edhe pa makeup

    Nga Miley Cyrus e deri tek Gwyneth Paltrow, ka shumë fytyra publike të gjinisë femërore që nuk kanë frikë ta fshijnë makeup-in dhe me krenari ta shfaqin lëkurën e tyre natyrale.

    E edhe pse shoqëria vazhdimisht vazhdon të thotë që femrat duken më të bukura me makeup, ata që mund ta vlerësojnë bukurinë e vërtetë e dinë se kjo është larg së vërtetës.

    Për këtë arsye Bright Side ka bërë një listë me të famshme që duken mahnitshëm edhe kur nuk kanë asnjë grimcë të makeup-it në fytyrë, në mesin e tyre edhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa.

1 / 17
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test