Trendet e kësaj pranverë: Ja çfarë do të jetë në modë - Bota Sot
E mërkurë, 20 shkurt 2019
  • Trendet e kësaj pranverë: Ja çfarë do të jetë në modë

    Sa më shumë ikin ditët aq më shpejt afrohet pranvera dhe para se të nis stina e re ne po ju njohim me trendet që do të shohim kudo në muajt e ngrohtë.

1 / 16
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test