Përmes pikturave shfaqet jeta e çifteve - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
 • Përmes pikturave shfaqet jeta e çifteve

  Piktorja, Yaoyao Ma Van As, me veprat e saj është duke mahnitur publikun.

  Artisja me seli në Los Anxhelos thotë se për të pikturuar frymëzohet nga jeta e saj personale.

  Bright Side thotë se veprat e saj janë të mbushura gjithmonë me emocione të sinqerta dhe të thella.

  Pikturat e saj përmbajnë jetën e çifteve të dashuruara, duke filluar nga mënyra se si ata rrinë dhe deri tek ajo se si ata konsumojnë ushqimin së bashku.

  Këtu më poshtë  keni disa nga këto piktura:

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test