Kafshët më të bukura që kanë lindur me nishane - Bota Sot
E mërkurë, 20 shkurt 2019
  • Kafshët më të bukura që kanë lindur me nishane

    Ka disa lloje maskash që shërbejnë për qëllime të ndryshme.

    Ato mund të jenë mbrojtëse, për rituale, për zbavitje dhe madje edhe për maskim.

    Por gjetëm një lloj tjetër – lloji që i kanë nga lindja!

    Këto kafshë me shenja i kemi paraqitur më poshtë.

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test