Dhuratat që mund t’i bëni për këtë Shën Valentin - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Dhuratat që mund t’i bëni për këtë Shën Valentin

    Lulet dhe çokollatat duket sikur simbolizojnë Shen Valentinin.

    Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të reja, mendoni diçka tjetër për të surpizuar të dashurin ose të dashurën tuaj.

    Dhurata duhet të krijojë një lidhje mes dy partnerëve dhe shpesh mund të shërbejnë datat e veçanta që ju përfaqësojnë.

    Mund të jeni edhe gazmor, pasi në fund rëndësi ka të mbetet një kujtim ndryshe nga Shën Valentinët e tjerë që keni kaluar.

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test