Lamtumirë flokët bisht kali!!! Tendenca e re direkt nga pasarelat - Bota Sot
E shtunë, 23 shkurt 2019
  • Lamtumirë flokët bisht kali!!! Tendenca e re direkt nga pasarelat

    Flokët e kapura bisht në majë të kokës, quajtur ndryshe modeli ‘ponytail’ (bisht kali) po zhduket! Sipas Javës së Modës në New York, një tjetër model flokësh bisht ka hyrë në modë dhe kjo dallohej qartë te modelet e pasarelave.

    Fama e ponytail-it të popullarizuar nga stilisti i flokëve të personazheve të njohur Chris Appleton, e që ia keni parë yjeve si Ariana Grande, Kim Kardashian, Jennifer Lopez po vjen drejt fundit. Trendi që do ta zëvendësojë atë është ai i flokëve të kapura bisht por në pjesën e pasme në fund të kokës.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test