Kafshët të cilat nuk janë të rregulluara si duhet - Bota Sot
E shtunë, 23 shkurt 2019
  • Kafshët të cilat nuk janë të rregulluara si duhet

    Njerëzit janë ata të cilët kujdesen për dukjen e tyre.

    Pos rrobave dhe grimit ata kujdesen edhe për modelin e flokëve të tyre.

    Pos vetes këta persona kujdesen edhe për dukjen e kafshëve të cilat ata kanë.

    Kështu Bright Side ka përzgjedhur disa fotografi të kafshëve të cilat tregojnë se disa kafshë nuk kanë të rregulluara flokët si duhet.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test