Ide se si t’i kombinoni pantallonat me ngjyrë të bardhë - Bota Sot
E shtunë, 20 prill 2019
  • Ide se si t’i kombinoni pantallonat me ngjyrë të bardhë

    Pantallonat e bardhë duhet të jenë pjesë e gardërobës së çdo femre, kjo pasi ata vishen nga të gjitha bllogeret dhe personat e famshëm.

    Pos kësaj veshja e këtyre pantallonave ju bënë të shkëlqeni por edhe ju bënë të dukeni elegantë.

    Sipas Live About, preferohet që pantallonat e bardhë t’i kombinoni me bluza që kanë ngjyra të ndryshme.

    Këtu më poshtë keni disa fotografi që tregojnë se si t’i vishini pantallonat e bardhë.

1 / 6