Zvicra – vendi i krejt bukurive - Bota Sot
E premte, 19 korrik 2019
  • Zvicra – vendi i krejt bukurive

    Zvicra është padyshim njëra nga vendet më të bukura të botës.

    Nëse planifikoni ndonjë udhëtim për në shtetin helvetik, atëherë duhet të dini çfarë të vizitoni.

    Nisur nga alpet e jashtëzakonshme dhe fshatrat piktoreske deri te kultura e ushqimit, Zvicrën nuk duhet humbur assesi.

1 / 6