Këto janë 4 sandalet më të rehatshme për këtë verë - Bota Sot
E enjte, 17 tetor 2019
  • Këto janë 4 sandalet më të rehatshme për këtë verë

    Lehtësojini punë vetes suaj me blerjen e sandaleve duke i hedhur një sy propozimeve që ju vijnë nga blogeret dhe influencueset e modës. Këshillat e radhës i referohet sandaleve me lidhje që janë më të përshtatshmet për këtë verë.

    Në galerinë do të gjeni 4 llojet e sandaleve që duhet të keni në garderobë duke nisur nga ato më të rehatshmet për në përditshmëri e deri tek ato që mund të vishni në mbrëmje.

1 / 9