Pamje fantastike, ja si duket “foleja” e kuqezinjve nga brenda - Bota Sot
E enjte, 24 tetor 2019
  • Pamje fantastike, ja si duket “foleja” e kuqezinjve nga brenda

    Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik apo pjesa e betonit ka përfunduar, tani është koha e montimit të mjeteve që do të jenë në shërbim të skuadrave apo edhe tifozëve.

    Arben Dervishaj, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, ka publikuar dje në rrjetin social foto nga punimet e jashtme dhe të brendshme në stadiumin e ri kombëtar, periudha për përfundimin e të cilit nga drejtuesit e institucionit të futbollit është deklaruar muaji shtator.

1 / 7