Sandalet e plazhit, këto janë modelet e kësaj vere - Bota Sot
E martë, 22 tetor 2019
 • Sandalet e plazhit, këto janë modelet e kësaj vere

  Sandalet e plazhit përveç se duhet të jenë të përshtatshme ato duhet të jenë edhe në trend.

  Për të qenë gjithmonë në modë duhet t’i kombinoni me kostumet e plazhit përveç aksesorëve të tjerë, spikatin stilit sporty-chic, unisex, glamour dhe minimal.

  Kenzo për shembull fokusohet tek shapkat ultraviolet, ergonomike dhe praktike.

  Marc Jacobs preferon elegancën klasike me lule, që tashmë është protagoniste e stinës.

  Ne ju sjellim disa nga modelet më të mira të këtij viti.

1 / 11