Ja kush janë tifozet më seksi në Kupën e Amerikës - Bota Sot
E enjte, 24 tetor 2019
  • Ja kush janë tifozet më seksi në Kupën e Amerikës

    Kupa e Amerikës e cila po zhvillohet në Brazil po shkon drejt fazëz më të nxehtë të saj. Që në fillim të kompeticionit ka pasur mjaft surpriza.

    Por vëmendja nuk janë vetëm tek ndeshjet, ekipet, rezultatet, lojtarët por edhe tek fansat të cilët i ndjekin.

    Natyrisht foto-reporterët nuk mund të mos fotografonin tifozet më seksi. Femrat latine njehën për bukurinë e tyre dhe dashuri që kanë për futbollin.

    Në galeri do ju paraqesim disa nga tifozet më seksi.

1 / 5