Celine Dion del në Paris praktikisht me mbathje, por është modë! - Bota Sot
E martë, 15 tetor 2019
  • Celine Dion del në Paris praktikisht me mbathje, por është modë!

    Nga ikonë e muzikës, Celine Dion po kërkon të kthehet dhe në ikonë të modës! Diva e popit ka nisur të mbushë titujt e faqeve rozë me veshjet e saj, dhe në plot raste, ajo rrezaton elegancë.

    Megjithatë, këtë radhë, duket guxoi pak si shumë: 51-vjeçarja u shfaq në rruget e Parisit e veshur vetëm me një body në ngjyrë të bardhë, të verdhe  e të kuqe dhe një xhaketë me të njëjtat ngjyra sipër. Komentet në rrjet shpërthyen, dhe nuk kishte sesi ndodhte ndryshe: Celine dukej sikur harruar të vishte pjesën e poshtme të kombinimit!

1 / 9