Çfarë t’i dhuroni mikeshës tuaj që i pëlqen luksi! - Bota Sot
E enjte, 17 tetor 2019
  • Çfarë t’i dhuroni mikeshës tuaj që i pëlqen luksi!

    Një gruaje që pëqlen luksi (dhe normalisht jeton mes luksit) është shumë e vështirë t’i bësh një dhuratë sespe me sikur ajo i ka të gjitha.

    Por përpos ‘notit’ të saj në marka, veshje apo aksesorë luksi, ka gjithmonë disa zgjedhje dhuratash të cilat ajo nuk do t’i refuzonte kurrsesi, edhe nëse mund ta ketë një apo disa të tilla.

    Një palë bizhuteri me gurë smeraldi (shoqes do t’i pëlqejë fakti që është guri i mbretërve), një çantë e një marke luksi, një palë pizhame saten me të cilat ajo do të ndihet seksi por edhe rehat, një shishe verë të mirë…, askush nuk do t’i refuzonte, apo jo.

1 / 13