Harrojini ato xhins! 11 fundet “must” të verës që po i shohim kudo - Bota Sot
E premte, 18 tetor 2019
  • Harrojini ato xhins! 11 fundet “must” të verës që po i shohim kudo

    E dimë që nuk e keni në plan të mbërtheni veten brenda një fundi xhins në këto temperatura të larta!

    E megjithatë thjesht sa për t’ju kujtuar, ka me dhjetëra modele shumë me stil të fundeve të rehatshëm të preferuar nga vajzat që e duan modën dhe e gjurmojnë atë.

    Ne po ju sjellim 11 modelet më të preferuar të fashionistave të Instagramit, që do t’ju inspirojnë për veshjen tuaj të radhës. Jeni gati?

1 / 11