Kështu i kalojnë pushimet fëmijët e pasur të Instagramit - Bota Sot
E diel, 13 tetor 2019
 • Kështu i kalojnë pushimet fëmijët e pasur të Instagramit

  Teksa ndodhemi në kulmin e sezonit turistik veror dhe temperaturat janë përvëluese, të shumtë janë ata që zgjedhin detin ose pishinat për t’u freskuar e kaluar disa momente të bukura.

  Gjatë këtyre ditëve, rrjetet sociale “pushtohen” nga foto të ndryshme, ku njerëzit tregojnë se si dhe ku po i kalojnë pushimet verore.

  Por jo të gjithë kanë mundësi të kalojnë pushimet që duan. E kundërta vlen për këta adoleshentë që do të shihni në foto-galerinë e mëposhtme.

  Ata kanë zgjedhur të ndajnë momente të ndryshme nga pushimet e tyre të çmendura, ku bie në sy luksi i tepruar.

  Fundja, janë “lekët e babait” dhe mund t’i shpenzojnë lirisht si të dëshirojnë.

1 / 14