Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë - Bota Sot
E hënë, 19 gusht 2019
 • Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

  Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë – duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore.

  Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është një miliardere dhe nëna krenare e vajzës njëvjeçare Stormi Webster, e cilau bë 22 vjeçe javën që shkoi.

  Dhe për të festuar një tjetër qiri në tortën e saj, ylli u nis nëpër det në një jsht luksoz duke festuar të shtunën në brigjet e Italisë.

  Dhe tani janë zbuluar të gjitha detajet e lavdishme të jahtit që Kylie mori për vete dhe familjen për të festuar.

  Qiraja e këtij jahti është hiç më pak se një milion dollarë për një javë.

1 / 9