Fustanet me lulet më të bukura të vjeshtës - Bota Sot
E diel, 20 tetor 2019
  • Fustanet me lulet më të bukura të vjeshtës

    Padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin sepse me sa duket nuk na mërziten kurrë. Dhe pavarësisht motit të ftohtë dhe netëve të errëta që kemi përpara, ka akoma vend për lule në gardërobën e vjeshtës.

    Në galeri do të gjeni fustanet me printe lulesh më të pëlqyer gjatë sfilatave dhe pasarelave vjeshtë-dimër! Merrni frymë, përqëndrohuni dhe bëni zgjedhjen tuaj.

1 / 12