Nusja thirr policinë, torta e dasmës nuk ishte tortë - Bota Sot
E diel, 20 tetor 2019
  • Nusja thirr policinë, torta e dasmës nuk ishte tortë

    Shumë nuseve u duhen ditë e javë të tëra për ta planifikuar dasmën e përkryer.

    Shumica e dasmave kanë probleme të vogla, por kjo në ishujt Filipine ishte një katastrofë e vërtetë.

    Të gjithë të ftuarit u mblodhën rreth nuses, me kamerat gati për të prerë tortën, por doli se i kishin dhënë tortën e rreme prej polisteroli.

    Por pas dasmës shkuan në polici, siç ishin, ende me rroba, dhe pastiçeri u arrestua për mashtrim.

1 / 4