Robat me vija nuk shkojnë kurrë me “pushime” - Bota Sot
E mërkurë, 23 tetor 2019
  • Robat me vija nuk shkojnë kurrë me “pushime”

    Për vijat ka gjithmonë vend në gardërobë. Nëse gjatë verës janë perfekte për një look në stil marinar, këtë vjeshtë kthehen për të na shoqëruar në kodin e veshjes së çdo dite, duke na plotësuar dozat e sharmit.

    Nga vijat klasike horizontale, tek ato vertikale që ngrenë siluhetën, apo tek ato të zhdrejta (dhe ndoshta me ngjyra) që krijojnë efekte të lëvizjeve, ju duhet vetëm të zgjidhni.

    Pulovra leshi, pantallona, fustane midi, pencil dhe kostume: hidhuni një sy propozimeve tona për shopping.

1 / 6