Brenda shtëpisë 2 milionë dollarëshe të Bebe Rexhës - Bota Sot
E diel, 20 tetor 2019
 • Brenda shtëpisë 2 milionë dollarëshe të Bebe Rexhës

  Këngëtarja 30-vjeçare me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka një shtëpi piktoreske në Hollywood Hills, Kalifoni.

  Ylli i popit e bleu këtë shtëpi në vitin 2018 me vlerën 2,072,000 dollarë, e mesa duket ja paska vlejtur çdo qindarkë.

  Vila është dekoruar me shije të rivierës franceze dhe italiane. Nga pishina luksoze e deri te pamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, kjo shtëpi i ka të gjitha. Ka një oborr me mure, për të ndihmuar në mbrojtjen e privatësisë së artistes.

  Shtëpia ka gjithashtu një kuzhinë të bardhë dhe një suitë të plotë për mysafirë.

  Në galeri mund të shihni disa nga ambientet e shtëpisë së Bebe Rexhës.

1 / 13