Këpucë me takë dhe në dimër, këto janë trendet e fundit për dimrin e 2019-2020 - Bota Sot
E premte, 13 dhjetor 2019
  • Këpucë me takë dhe në dimër, këto janë trendet e fundit për dimrin e 2019-2020

    Këpucët elegante të dimrit mund të duken si thjesht të bukura por jo të rehatshme. Kur temperaturat bien, ne nuk arrijmë të  veshim stileto sepse në një kohë me shi ose borë dhe në të ftohtë është e pamundur që me këto këpucë të ndjeni ngrohtësi.  Fatmirësisht stilistët kanë menduar dhe për në këtë dimër pasi këpucët me takë janë trendet e fundit që do të shihni në çdo dyqan dhe çdo blogure në rrjetet sociale:

    Çizme të gjata deri në gju: Shkojnë me fustane, pantallona, funde ose çdo gjë që keni në dollapin tuaj. Po po, është kaq e lehtë të kombinosh këtë lloj çizmesh dhe në ditët më të ftohta.

1 / 4