Bugatti Chiron Hermes me të gjitha aksesorët, një lodër për miliarderë - Bota Sot
E mërkurë, 26 shkurt 2020
 • Bugatti Chiron Hermes me të gjitha aksesorët, një lodër për miliarderë

  Manjati i pasurive të patundshme në Kaliforni, Manny Khoshbin, ka porositur një makinë Bugatti Chiron Hermes çmimin e së cilës nuk e tregon.

  Por kjo makinë është një diamant i vërtetë të cilës vetëm çatia prej xhami i kushton 65,000 $ , dhe një motor W16 që gjeneron 1.500 kuaj fuqi.
  Makina është tërësisht e personalizuar dhe që shoqërohet me aksesorë luksozë, si çantat që mund të futen në bagazhet e saj të vogla.
  Kjo është një supërmakinë, një lodër për miliarderë.

  Manny Khoshbin ka një pasion të shfrenuar për supermakinat luksove. Shikoni fotot.

2 / 11