E enjte, 26 nëntor 2020
 • Ide të frikshme dhe të lezetshme manikyri për Halloween

  Halloween mund të duket pak më ndryshe këtë vit, por pa stresin për të vendosur se cilin personazh do të mishëroni natën, na jep më shumë kohë për t’u përqendruar në atë që është me të vërtetë e rëndësishme: arti i thonjve.

  Ndoshta nuk ia vlen të merret iniciativa e lyerjes së flokëve me ngjyrë të kuqe vetëm që të uleni në shtëpi dhe të shikoni filma të frikshëm Netflix.

  Në vend të kësaj, provoni ndonjë art të thonjve Halloween DIY ose vizitoni sallonin e bukurisë, kështu fitoni të gjitha dridhjet drithëruese pa ndonjë stres të madh.

  Nga manikyri fantazmë i frymëzuar nga fantazmat te kunguj të shëndetshëm festiv ka shumë mundësi kreative.

  Në galeri gjeni modelet më të frikshme dhe më të lezetshme të thonjve për Halloween.

1 / 10