Rikthehen fëmijët e pasur të Dubait, ja jeta superluksoze që bëjnë… - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Rikthehen fëmijët e pasur të Dubait, ja jeta superluksoze që bëjnë…

    Dubai njihet si një destinacion luksoz pushimesh.

    Por për të rinjtë mjaft të pasur që jetojnë në Dubai çdo ditë është pushime dhe ata e tregojnë më së miri këtë me fotot që postojnë në rrjetet sociale.

    Llogaria në Instagram “The rich kids of Dubai”, që ka 158 mijë ndjekës, tregon makinat e tyre të shpejta, jahtet luksoze teksa jetojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe, dhe postimet e fundit nuk kanë asnjë ndryshim.

    Kur je aq i pasur ke kohë të bësh foto në pjesët më mahnitëse të qytetit.

1 / 16
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat