Më mirë me apo pa uniformë? - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Më mirë me apo pa uniformë?

    Uniforma dhe hijeshia me dhe pa të janë e përbashkëta e tyre. Police, zjarrikëse, pilote, ushtarake, infermiere e doktoresha heqin uniformat për të treguar linjat.

    Janë të reja dhe më trup të rregullt dhe përse të mos guxojnë për t’iu bashkuar rrjeteve sociale plot krenari?!

    Në galeri janë disa prej fotove më popullore të kësaj kategoria në Instagram.

1 / 16
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat