Sa xhelozë…! - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Sa xhelozë…!

    Thonë se xhelozia është një sëmundje, e askush nuk është imun dhe thuajse të gjithë herë pas here preken

    Dhe në ato raste të gjithë mundohemi që të mos e japim veten, gjithsesi thuajse gjithmonë na shpëton një vështrim apo gjest jo i duhur.

    Më poshtë keni disa reagime xhelozie, të fiksuara në fotot, e sa qesharake ato duken, po aq të sikletshme janë për “xhelozët”.

1 / 12
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat