Gërsheta të bukura dhe të lehta për të gjitha llojet e flokëve - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Gërsheta të bukura dhe të lehta për të gjitha llojet e flokëve

    Sezona festive ka filluar, ndërsa me të edhe sezona e fotografive të reja në rrjete sociale!

    Nuk keni kohë apo para të shkoni në sallone të bukurisë dhe të bëheni gati për këtë sezon? S’ka problem, sepse më poshtë e keni një listë me disa stile interesante të flokëve, të cilat nuk janë tejet të lehta.

    Vetëm zgjedheni stilin e preferuar, dhe bëhuni gati për të festuar! 

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat