Ilustrime të sinqerta rreth martesës - Bota Sot
E martë, 20 nëntor 2018
  • Ilustrime të sinqerta rreth martesës

    Yehuda Devir, është artist nga Izraeli që inspirohet nga jeta familjare.

    Ai vizaton piktura mahnitëse rreth jetës së tij, të mbushura plot me dashuri dhe humor të mahnitshëm.

    Hidhini një sy dhe me gjasë do të mund ta gjeni edhe veten tuaj në ndonjërën nga këto ilustrime.

1 / 18
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat