Koleksioni i plotë: Ja fotot që Hitleri i mbante sekret - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
 • Koleksioni i plotë: Ja fotot që Hitleri i mbante sekret

  Në një libër të publikuar së fundmi, të titulluar “Ngritja e Hitlerit”, janë publikuar një seri me foto që thuhet se diktatori gjerman, Adolf Hitler tentoi t’i mbante larg syve të botës.

  Mes tyre fotot e tij me lederhosen si një bavarez apo me kimono.

  Por më interesante mbeten fotot e bëra nga Hitleri kur ishte 34 vjeç.

  Ishte viti 1924 dhe Hitleri ishte i etur për të marrë pushtetin.

  Ai bënte prova për fjalimet e tij.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat