E veshur në të zeza dhe me motor, ish-deputetja e PS “eksploron” shkretëtirën e Saharasë - Bota Sot
E enjte, 18 tetor 2018
  • E veshur në të zeza dhe me motor, ish-deputetja e PS “eksploron” shkretëtirën e Saharasë

    Ish-deputetja socialiste Esmeralda Shkjau ka lënë të pas të ftohtin e Shqipërisë dhe është larguar për disa ditë pushimi në mes të shkretëtirës. Në fotot që ka postuar vetë në rrjetet sociale Esmeralda ka marrë motorin, ka lidhur shaminë në kokë dhe ka eksploruar Shkretëtirën e Saharasë. Esmeralda Shkjau ka qenë deputete për qarkun e Durrësit në mandatin e parë të qeverisë ‘Rama1’.

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat