Imazhe që mund t’ju bëjnë nervozë - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Imazhe që mund t’ju bëjnë nervozë

    Njerëzit e kohës moderne jetojnë nën stres të vazhdueshëm. Kjo është arsyeja që edhe defektet dhe problemet shumë të vogla, ose veset e këqija të njerëzve të tjerë, mund ta thyejnë lehtë harmoninë e brendshme të secilit prej nesh.

    Ne i kemi përzgjedhur disa imazhe, të cilat do ta “shqetësonin” edhe njeriun më të relaksuar.

1 / 12
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test