Fotografitë që kanë kapur në mënyrë të përkryer emocione të forta - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
  • Fotografitë që kanë kapur në mënyrë të përkryer emocione të forta

    Një qenie njerëzore ka një gamë të gjerë emocionesh Mund të duket e pamundur kategorizimi dhe numërimi i të gjitha gjendjeve emocionale të një njeriu, por studimet tregojnë se ka më shumë se 500 prej tyre. Më poshtë keni disa fotografi që janë shkrepur me të vërtetë momentet e duhura dhe tregojnë në mënyrë të përkryer emocione të forta.

1 / 13
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test