Kafsha që duket sikur po pret dikë të dalë me të - Bota Sot
E mërkurë, 12 dhjetor 2018
  • Kafsha që duket sikur po pret dikë të dalë me të

    Ndoshta ju kurrë nuk keni dëgjuar për Pangolin, por të paktën e dini si duket.

    Pangolinët janë në thelb një hije e Pokemon, dhe duken më të bukur se ata në kartë.

    Pangolin është i vetmi gjitar i njohur që ka luspa, dhe është kafshë që gjithmonë duket sikur po i kërkon dikujt të dalë me të.

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test