12 vjet për t’i realizuar këto fotografi - Bota Sot
E mërkurë, 12 dhjetor 2018
  • 12 vjet për t’i realizuar këto fotografi

    Fotografi me emrin Goran Anastasovski ka realizuar foto të kafshëve për 12 vjet me radhë, dhe më poshtë ua sjellim rezultatin e tyre.

    Thjesht të mahnitshme!

1 / 15
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test